Energetyczny Roy Bennet Group


Panująca na zewnątrz jesienna aura w niczym nie przeszkodziła występowi polsko-angielskiego zespołu Roy Bennet Group w Lubinie – polskim zagłębiu miedziowym.

Koncert odbył się 26 września w Klubie „Pod Muzami” i był piątym z kolei, w ramach cyklu festiwalu „ Hałda Jazz Powodzianom”.

Zespół zaprezentował publiczności program z pierwszego albumu pt  „Positive Energy”, wydanego w tym roku, polecanego przez samego Marka Niedźwieckiego –Tytuł ten doskonale kojarzy się z hasłem reklamowym spółki „Energetyka” w Lubinie – „Dzielimy się pozytywną energią”.

Mimo panującej na zewnątrz jesiennej aury Roy Bennet Group wypełnił serca publiczności pozytywną energią, z wielkim rozmachem prezentując utwory z płyty „Positive Energy”.  Oprócz autorskich utworów, Roy doskonale wykonał covery największych sław, np. Jamesa Browna „I Feel Good” czy Boba Marleya „No Woman No Cry”. Koncert był optymistyczną mieszanką funky, reggae, soul i r&b z lekko dobraną harmonią jazzową.

Podczas koncertu została przeprowadzona również zbiórka pieniędzy na rzecz powodzian z Bogatyni. Publiczność rozgrzana przez Roy Bennet Group chętnie sięgała do portfeli, aby podzielić się z potrzebującymi pozytywną energią i wielkim sercem.

Wieczór należy podsumować jako udany. Przyjemne towarzystwo, wspaniała muzyka pozwoliły na odrobinę relaksu i odcięcie się chociaż na chwilę od codziennych problemów i obowiązków. Z niecierpliwością czekamy na następny koncert.

Aukcja

Dofinansowano ze środków:


Patroni honorowi:
Cecylia Ewa Stankiewicz - Prezes Zarządu Fundacji Polska Miedź,
Rafał Jurkowlaniec - Wojewoda Dolnośląski,
Marek Łapiński - Marszałek Województwa Dolnośląskiego,
Rafał Dutkiewicz - Prezydent Wrocławia,
Roman Brodniak - Poseł Na Sejm RP,
Ewa Drozd - Poseł Na Sejm RP,
Tomasz Smolarz - Poseł Na Sejm RP,

Patroni medialni:

Sponsorzy:Produkcja:          Współpraca:

 

Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« paź    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031